Popravni ispit – jesenski rok

Datum objave: 17.08.2017

Popravni ispiti za sve razrede su 23. kolovoza prema rasporedu koji će biti objavljen na webu Škole 22. kolovoza u 14.00h. Prijava za popravni ispit je 21. i 22. kolovoza do 12.00h ili putem maila  glazbena.hatze@gmail.com s naznakom – prijava popravnog ispita http://www.gsjh.hr/wp-content/uploads/2015/03/molba_ISPIT-PO-OSOBNIM-POTREBAMA.doc  

Više

Upis u srednju i pripremnu školu 2017/18 – jesenski rok

Datum objave:

Obavijest o upisu u srednju školu pogledajte na linku Upisi – srednja skola 17-18 – jesenski rok Obavijest o upisu u pripremnu školu pogledajte na linku Upisi – pripremna skola 17-18 jesenski rok

Više

Upis u 1. srednje i 1. pripremne

Datum objave: 06.07.2017

Upis u GŠJH održat će se u ponedjeljak, 10. 07. od 09.30-11.00 (Trg hrvatske bratske zajednice 3). PRIJAVNICE Za učenike osmih razreda osnovnih Škola  prijavnicu s konačnom Listom prioriteta iz sustava ispisuje i zadržava njihov razrednik u osmogodišnjoj školi (NE U GLAZBENOJ). Svi ostali kandidati moći će ispisati prijavnice sa svoga sučelja na kartici Moj […]

Više

Rezultati prijemnog ispita

Datum objave: 05.07.2017

Rezultate prijemnog ispita za 1.srednje pogledajte ovdje Rezultate prijemnog ispita za 1.pripremne pogledajte ovdje

Više

TERMINI PRIJEMNIH ISPITA ZA UPIS I 1. SREDNJE I 1. PRIPREMNE

Datum objave: 03.07.2017

Raspored-prijemnog-ispita-1-thumbnail

Više

Provjera znanja nakon dopunskog rada (gitara, mandolina i harfa)

Datum objave: 30.06.2017

utorak, 4. srpnja
nova škola

Više

Provjera znanja nakon produžne nastave (gudači)

Datum objave:

Ponedjeljak 3. 7.
Stara škola

Više

Raspored provjere znanja nakon dodatne nastave (klavir)

Datum objave:

3. i 4. srpnja
Dvorana nove škole

Više

Podjela svjedodžbi učenicima 4. srednje 2016./2017.

Datum objave:

svjedodzbe-thumbnail

Srijeda, 5. srpnja u 10h
Nova škola (Trg hrvatske bratske zajednice 3)

Više

Provjera znanja nakon dopunskog rada – teorijski odjel

Datum objave:

SOLFEGGIO  IV osnovne– ponedjeljak, 03.07. , stara škola 8.30 Lucija Jerkunica Marta Mamić Petra Subašić Vid Steffen Zanchi Raul Šeremet Lara Sarić SOLFEGGIO  II srednje– ponedjeljak, 03.07., nova škola 8.00 Katrin Krešić PARTITURE  II i III srednje TO– ponedjeljak, 03.07., nova škola 8.30                                  9.30                                     10.30 Tonka Alduk                  Barbara Gazzari                Margareta Pribudić Ivana Giljanović           Tihana Golubić                 […]

Više

1 2 3 19